jak sie ubrac na impreze

jak sie ubrac na impreze

Pakowane żywności może zostać ma negatywny wpływ na zdrowie

Od dłuższego już czasu, przemysł spożywczy na całym świecie zostały tworzenie pakowane produkty żywnościowe przeznaczone, aby Twoje wybory żywności wygodniejsze i mniej czasochłonne.

Ale jakim kosztem?

W wielu przypadkach, żywność może być tańsze, ponieważ jest produkowany masowo. Z drugiej strony, wiele naturalnych i nienaturalnych dodatków i środków konserwujących rutynowo dodaje się albo wydłużyć okres przechowywania lub aby kolor, tekstura i zapach bardziej atrakcyjne. Niestety, jest to znacznie mniej odżywczy niż „prawdziwych” świeżej żywności, że natura dostarcza.

Większość żywności zapakowane zawiera nadmierne ilości soli i cukru, a także długą listę środków konserwujących, sztucznych aromatów i kolorystyki, które, jeśli spożywane regularnie nawet w umiarkowanych ilościach, jest ostatecznie szkodliwe dla ogólnego stanu zdrowia. Owszem, nie będzie starve..you prostu nie będzie prawie tak zdrowe, jak chcesz, jeśli zachowała naturalną, zdrową dietę.

Sól

Na przykład, jest to ugruntowane fakt, wśród większości dietetyków, że przeciętny dorosły nie powinny spożywać więcej niż 1 łyżeczkę soli dziennie … całość. Weź puszkę zupy, na przykład. Listy etykiet „Nutrition Facts” „sodu” (na naszym rozumieniu, co odpowiada soli), a 25%. Oznacza to, że jeśli były spożywać 1 filiżankę przygotowanej zupy, trzeba będzie wykorzystane 25% swojej kwoty soli przez cały dzień z samego zupy.

Jeśli masz małą paczkę chipsów ziemniaczanych, i czy wiele innych potraw i przekąsek / pakowane, prawdopodobnie dobrze po codziennej kwoty soli, zanim jeszcze dostać się do suppertime..not wspomnieć sól można dodać do obiadu posiłku (zwłaszcza jeśli jest pakowana żywność). Wszystko to nadmierne zużycie soli ostatecznie prowadzi do problemów zdrowotnych, takich jak choroba serca.
Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On