jakie imprezy klasowe

Możesz dostarczyć nagrodę, takie jak torby bonusowe, sprzyja partii, słodycze, prezenty, dają certyfikaty lub inne smakołyki zarówno po drodze lub na końcu.

Jedna odmiana jest dołączenie kawałek opakowanie na prezent do każdego biletu, a ten, kto stwierdzi, że bilet dostaje prezent, który jest zgodny z papierem do pakowania. Oczywiście nagrody nie są konieczne, a rozwiązanie ostateczne pojęcia, a wiedząc, że wygrał może być satysfakcja wystarczy. Wystarczy być przygotowane – ta gra często przynosi „Czy możemy zrobić to ponownie !?” żądanie. Jeśli brak czasu lub kreatywność do tworzenia sprytnych wskazówek i poszukiwanie skarbów na własną rękę, istnieje wielkie niedrogie wstępnie wykonane na zlecenie druku treasure hunt gry dostępne w Internecie zaprojektowane wokół wspólnym gospodarstwie domowym lub obiektów odkrytych, które pochodzą z ukrywających przewodnikach, które można kupić on-line , pobierania i drukowania i grać od razu, tak jak co Treasure-Adventure.com.

Prawda czy balon Stomp: Jest to tradycyjny Prawda czy wyzwanie? Gry z nowym skręcie, które będą miały dzieci wybiera swój los jeden balon na raz. Przygotuj paczkę balonów napełnionych gotowych walcowanych Truth or Czy pytania lub polecenia. Każde dziecko bierze skręcić w wyborze balon i depcząc go otworzyć, aby odsłonić swoją prawdę, czy uwagi ukrytą kartę wewnątrz. Być odpowiednie do danej grupy wiekowej. Niektóre przykłady zakładkach „nie” może powiedzieć „Działaj jak taniec Małpa”, „Spacer długość pokoju z książką na głowie”, „Zaśpiewaj hymn”, itp Niektóre przykłady pytań „prawda” może być „Powiedz swojemu najbardziej żenujący moment”, itd. można drukować jedną „prawda” i jeden „Czy” na każdym bilecie, aby dać dzieciom do wyboru, z których będą robić.

Podwójny albo nic: To jest zabawa, gra konkurencyjna, że ??dzieci kochają, że każda liczba graczy może grać, i że wszyscy w różnym wieku mogą grać ze sobą.
Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On