jakie imprezy w Warszawie

jakie imprezy w Warszawie

Jelqing Dla Big Penis rzeczywistość Ile Rozmiar penisa Będzie naprawdę Zysk

Wykonywanie znany ze wzrostem wielkości penisa jest znany jako „jelqing”. To jest już od dłuższego czasu, ale dopiero zyskała dużą popularność w ostatnich latach. Coraz częściej ludzie wykonują to ćwiczenie, aby uzyskać duży rozmiar penisa.

Jak to działa? Zasadniczo wykonujesz powtarzany powolne i kontrolowane ruchy masażu z rąk na swoim penisie (które powinny być smarowane). Po wielokrotnym masowanie tkanki poddaje się obróbce i ostatecznie odzyskuje się w większym rozmiarze, zarówno szerokość jak i długość mądry mądry.

Chociaż to działa, zyski rozmiar penisa może być przesadzone. Niektórzy ludzie uważają, że mogą wykonywać ćwiczenia na tydzień i gigantyczny penis nagle wyłaniają się między nogami! Nie w tym przypadku.

Pierwszą rzeczą, którą należy rozumieć o Jelqing jest to, że potrzeba czasu, aby zobaczyć zyski. Nie stanie się to w ciągu kilku dni lub tydzień. Powinieneś dać sobie 2-4 tygodni, aby zauważyć pewne wzrosty wielkości.

Ile wielkość można zyskać. Wielu facetów donoszą zyskuje swój pierwszy cal większy rozmiar po 3-6 tygodniach Jelqing gdy prawidłowo wykonując dobrą rutynowych. Teraz natomiast zysk cale nie jest ogromna, to na pewno nie jest całkowicie nieistotną lub niezauważalne albo. Właściwie to większość facetów, którzy wkładają cala może przejść od małych do średnich lub średnio powyżej średniej.

Stamtąd zyski Jelqing to zależy od ciebie. Niektórzy ludzie są zadowoleni, inni kontynuować ćwiczenia na jeszcze większe zyski.

Dostaniesz skandalicznie ogromny z jelqing? Prawdopodobnie nie. Oznacza to, że nie zamierzamy skończyć z szalonym wielkości. Będziesz prawdopodobnie uzyskać znacznie większe w miarę upływu czasu i choć wielu facetów rozważy to znaczny postęp w stosunku do wielkości, jak małe lub średnie poszukuje były wcześniej.

Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On