impreza masowa a zwykla

impreza masowa a zwykla

Świat słów Birthday Party Pomysły

Nowa pokazują, że bierze przedszkolnym świata przez burzę jest Świat słów. Ten nowy program pomaga dzieciom uczyć się w innowacyjnych sposobów wykorzystujących litery wizualną reprezentację obiektu. Na przykład, zamiast pokazywać samochód, show daje razem litery C-A-R w kształcie samochodu, dzięki czemu dzieci mogą nauczyć się pisowni wizualnie.

Ten show jest tak popularny, że można spodziewać się własne dzieci, aby poprosić o Świat słów tematyczne urodziny. Z pomocą idei tezy stron, łatwo jest zrobić ten urodziny sukcesu.

pisownia Fun

Żeby było zabawy dla dzieci w tym samym stylu jak Świat słów, można mieć quiz, gdzie wszyscy siedzą w kręgu i wołasz słowa. Wskazaniu pierwszego dziecka, które daje pierwszą literę słowa, a następnie do kolejnego dziecka, które daje następną literę i tak dalej. Czyńcie to, aż ktoś odgadnie złego słowa, a potem zacząć od nowa gdzie indziej. Upewnij się, że każdy dostaje nagrody z tym.

Znajdź Letters Treasure Hunt

Ukryj wycięte litery wokół domu lub nawet na podwórku, a następnie poprosić dzieci, aby przeliterować psa. Dzieci wtedy trzeba biegać szuka litery D, O i G. Wtedy może przeliterować psa. Można to zrobić z różnych liter i słów, a dzieci będą się świetnie bawić szuka listów, których potrzebują, aby przeliterować słowo, które mówisz.

ciasto Letters

Ponieważ w Świat słów wszystko jest wizualizowane jako słowo zamiast obiektu, można zrobić to samo z ciastem. Dodać cztery mniejsze ciasta w kształcie litery C, A, K i E. Następnie umieścić te listy w ogóle do przeliterować słowo tortu dla dzieci. Jest to prosty, ale skuteczny sposób, aby wszyscy gotowi na Świat słów motyw tort urodzinowy.

Świat słów jest bardzo popularnym programem, który pomaga przedszkola uczyć dzieci, aby przeliterować. Jeśli masz dzieci, które oglądają ten program, to powinien być przygotowany do nich z prośbą o Świat słów tematyczne urodziny. Gdy tak się stanie, po prostu korzystać z tych wskazówek zewnętrznych wraz z niektórych wyobraźni i będzie dobrze.

Dla jeszcze innych wspaniałych pomysłów i Świat słów Party Kids Party Supplies odwiedzić Urodziny Supply Depot.

Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On