impreza masowa przepisy

impreza masowa przepisy Udekoruj stół z ziół lub innych liści i gałązek. Jeśli masz lawendy lub innych purpurowe / liliowy kwiaty kwitnące w ogrodzie, dodać to też.

Użyj sztywnego kartonu, aby wieże, pomalować i ozdobić według potrzeb, a następnie wypełnić cukierkami lub chipsy i umieścić je wśród liści i kwiatów na stole.

Rapunzel Birthday Cake:

Tort urodzinowy może być w postaci zamku lub można dokonać faux ciasto za pomocą pola zbóż pustych kształtować zamek. Pokryć całą konstrukcję folią aluminiową, rozłożone warstwy oblodzenia całego. ciastka i słodycze prasowe na pokrycie całej struktury aż do uzyskania pożądanego efektu.

Inne przekąski producentów mogą składać przysmak kanapki z kolorowymi i przyprawione masła; dodać trochę mocniejszy jedzenie jak kiepskie Polony i jaj torty dla chłopców.

Rapunzel Party Games:

Jeśli masz solidny mur w ogrodzie, poproś męża lub innej osoby dorosłej, aby dołączyć kilka drabinek linowych do górnej krawędzi lub po prostu zrobić kilka węzłów przy grubej liny i mocno przywiązują gałęzie drzewa.

Goście producentów mogą również bawić się w chowanego i dostosować wezwanie czarodziejki i księcia ( „Rapunzel, Rapunzel, zawiedziony włosy”), dostosowane do ich nazw. Dziecko, które jest obecnie, musi udać się do wieży karton i opuścił swoje włosy – (warkocze, które zostały dołączone do parapetu).

Rapunzel Party Inne:

Przechowywać gości firm zajęty z niektórych zajęć rzemieślniczych, które można również dwukrotnie jako łask producentów. Historia Rapunzel się wskutek ziela zerwa, że ??jej matka pragnął podczas ciąży, więc rzemiosło, że centrum okrągły ogrodniczych i charakter będą odpowiednie dla tej partii. Dzieci mogą mini ogrody lub terarium odciski liści lub zdjęcia nasienne, które mogą zabrać do domu po imprezie.

Jako ostatnia uczta, pozwolić dzieciom oglądać film „Barbie jako Roszpunka” lub czytać im historię Rapunzel napisany przez braci Grimm i opublikowane w 1812 roku Dzieci uwielbiają historie bajki, a przy odrobinie wyobraźni można łatwo włączyć swoje urodziny dziecka w swojej własnej bajki.

Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On