jakie imprezy w Poznaniu

jakie imprezy w Poznaniu

Kiedy ‚Star Wars’ rządził światem

W 1977 roku, kiedy George Lucas Release ‚Star Wars’ rodzajem masowej histerii pokonał ogółu społeczeństwa. Jego film spodziewano się dobrze, ale nie do tego stopnia, że ??to zrobił. Wszędzie, który wyglądał i poszedł to wszystko wokół ciebie. Film zdobył wyobraźnię zarówno dla dzieci jak i dorosłych. To był wyjątkowy i magiczny czas w historii kina.

Przed ‚Star Wars’ nie było kilka bardzo dobrych filmów science-fiction, ale żaden z nich nie zawierała taką samą „wyjątkowości”. To był film, który mógłby być zadowoleni kółko przez każdego. Nawet ludzie, którzy wcześniej unikał sfery nauki filmów fabularnych trudno oprzeć swoje wdzięki. Wyniki ankiety przeprowadzonej w Stanach Zjednoczonych wykazały, że nie tylko praktycznie każdy Amerykanin widział filmu, ale wielu z nich siedział za jego pośrednictwem przez pięć lub sześć razy.

Podczas ‚Star Wars’ pomógł rozpocząć karierę aktorów, takich jak Mark Hamill i Harrison Ford jest również stare przeboje Peter Cushing i Alec Guinness. W tym czasie film przesuwał granice efektów specjalnych na nowy poziom. W kolejnych filmach limity te zostały podniesione jeszcze wyższa.

hit ‚Star Wars’ na nerw w społeczeństwie. Udało się zawierają tak wiele rzeczy, które były powszechnie atrakcyjne dla widzów w kinach. Nie było romansu, przygody, szereg dziwnych stworzeń, a niektóre bardzo pamiętny (jeśli nie nieśmiertelne) znaków. Można byłoby trudne znalezienie kogoś, z dziadka na dziecko, który nie słyszał o Darth Vader, Luke Skywalker i Księżniczka Leia.

W sklepach z zabawkami na całym świecie były tysiące figurek ‚Star Wars’ na sprzedaż. Były komiksy, naklejki, plakaty i karty Bubblegum. boiska szkolne były roi się odgłos walk światło szabla i Darth Vader impersonations. Wydawało się, że po prostu o każde dziecko na świecie chciał być Jedi.
Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On