najlepsze imprezy masowe

najlepsze imprezy masowe

Rapunzel Theme Party dla dziewczyn – Bajka Come True

Rapunzel Karty Temat: Zaproszenie

Zaproszenia mogą być w postaci wieży z małym wycięciem na oknie na stronie głównej. Ozdoby z przodu karty z dwoma żółtymi plecionki wykonane z wełny lub bawełny szydełka i suszonych ziół. Innym pomysłem jest, aby karty z papieru, które mogą być sadzone później. Będzie naprawdę dostosować tematykę Rapunzel tak dobrze.

Dekoracje i Welcome Inne:

Wieża będzie jedną z głównych cech Rapunzel strony tematu. Możesz wykonać jedną z dużym, wytrzymałym kartonowym pudełku – (zapytać w lokalnym sklepie meblowym dla danego typu, że nowe lodówki i kuchenki są pakowane w). Za pomocą noża rzemiosła, wycina się okno w górnej części skrzynki; pomalować okna (przy użyciu brązowy i żółty lub szary i czarny lakier) przypominają cegły.

Dodać dwa warkocze z grubej żółtej wełny lub żółte pończochy i dołączyć je do wewnątrz „parapet”. Ozdoby boki karton z dużą ilością bluszczu lub oddziałów dać złudzenie ciernistych krzewów rosnących na ściany wieży.

Bądź perukę z długimi warkoczami z żółtej wełny do każdej dziewczyny, która będzie uczestniczyć w partii i uczynić tekturowych koron dla chłopców.

Umieścić mały stolik lub krzesło wewnątrz wieży i pozwolić dziecku urodziny schować w dniu imprezy. Gdy goście stron przybywają, mają nazywać „Rapunzel, Rapunzel zawiedziony swoje długie włosy”, po czym dziecko urodzin pojawi się w oknie, niech załączone warkocze spadają, a następnie rozdać peruki i korony na jej gości firm. Goście będą następnie doprowadziła do tabeli stron, gdzie będą cieszyć pianę niektórych czarownic podczas gdy oni czekają na Rapunzel pojawiać po książę ją uratował.

Tabela Ozdoby:

Wybierz zielony, żółty i liliowy kolory dla dekoracji stołu – (zielony dla lasu i zioła w ogrodzie, żółty do pielęgnacji włosów i bzu Rapunzel za kwiatów zerwa).
Artykuł dzięki:

Author: prywatki.com.pl

Share This Post On